Polis Yelekleri Yazdır


Rüzgar Yeleği

Rüzgar Yeleği Rüzgar Yeleği

Teknik Özellikleri:

Rüzgar Yeleği; rüzgar geçirmez, yüksek nefes alabilen membranla lamine edilmiş iki katlı kumaş, astar ve izolasyon elyafından imal edilmiştir. Dış kumaşın hava geçirgenlik değeri 5 l/m2’nin altında olup su buharı direnci 6 m2Pa/W’dan düşüktür. Ayrıca dış kumaş çözgü ve atkı yönünde 300 N kopma mukavemetine sahiptir ve 30.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. İzolasyon astarının ısı yalıtım değeri 2,8 clo’nun üzerindedir.

Reflektörlü İkaz Yeleği


Reflektörlü İkaz Yeleği Reflektörlü İkaz Yeleği

Teknik Özellikleri:

Reflektörlü Trafik İkaz Yeleği; yüksek görülebilme özelliğine sahip kumaş ve geri yansıtıcı malzemeden (reflektörden) imal edilmiştir. Yelekte kullanılan kumaşın rengi fluoresan sarısı olup rengin kromatiklik koordinatları EN 471:2003 Çizelge 2’ye uygundur. Kumaş, çözgü yönünde en az 850 N, atkı yönünde 600 N gerilme dayanımına sahiptir. Kullanılan reflektif malzeme EN 471:2003 standardına uygundur.

Özel Harekat Yeleği

Özel Harekat Yeleği Özel Harekat Yeleği


Özel Harekat Hücum Yeleği

Özel Harekat Hücum Yeleği Özel Harekat Hücum Yeleği


Teknik Özellikleri:

G-3 Piyade Tüfeği ve Kaleşnikof Tüfek için kullanılan Hücum Yeleği; su geçirmeyen, polyüretan ile kaplı %100 Naylon 6.6’dan dış kumaş, astar ve polyester kolondan imal edilmiştir. Kumaş, çözgü yönünde en az 2400 N, atkı yönünde 2850 N kopma mukavemetine sahip olup yırtılma mukavemeti çözgü yönünde 390 N, atkı yönünde 440 N’dur.