NBC Kıyafetleri Yazdır
NBC Kıyafetleri NBC KıyafetleriNBC Koruyucu Elbise - Teknik Özellikleri:

NBC Koruyucu Elbise, nükleer, biyolojik ve kimyasl silahlara karşı koruyucu bir kıyafettir. NBC Koruyucu Elbise; -35°C/+55°C sıcaklıklar arasında koruyuculuk özelliğini kaybetmez ve ambalajından çıkarıldıktan sonra, herhangi bir NBC (Nükleer Biyolojik Kimyasal) maddeye veya herhangi bir toksit maddeye maruz kalmadığı sürece, 30 gün koruyuculuk özelliğini muhafaza eder. Ambalajı açılmadığı taktirde, ; -35°C/+55°C sıcaklıklar arasında 10 yıl süre ile koruyuculuk özelliğini kaybetmez.
NBC Koruyucu Elbise, dış kumaş ve koruyucu tabakadan oluşmaktadır. Dış kumaş olarak, nefes alabilen ve hava geçirgenliği olan %50 pamuk /% 50 polyamid (veya polyester) veya aleve dayanıklı, viskoz ve aramid elyaf karışımından imal edilmiş iki çeşit kumaş kullanılmaktadır. Koruyucu tabaka ise, % 100 polyamid dış astara yapıştırıcı kullanılarak küresel aktif karbonun entegre edilmesi ve karbonun üzerine polyamid iç astarın yapıştırılmasından oluşmaktadır.
NBC Koruyucu Elbise, Kapişonlu Ceket ve Pantolon ile Kapişonlu Tek Parça Tulum olmak üzere iki farklı modelde üretilmektedir.

NBC Bot Kılıfı - Teknik Özellikleri:

NBC Bot Klıfı; -35°C/+55°C sıcaklıklar arasında koruyuculuk özelliğini kaybetmez ve bu sıcaklıklarda ambalajından çıkarılmadığı taktirde 10 yıl süre ile koruyuculuk özelliğini muhafaza eder. NBC Bot Klıfı, ayakkabı taban altı ile pantolonun paça kısmı ile kalan bölgeyi tam koruma altına alacak şekilde üretilmiştir.

NBC Eldiven - Teknik Özellikleri:

NBC Eldiven; -35°C/+55°C sıcaklıklar arasında koruyuculuk özelliğini kaybetmez ve bu sıcaklıklarda ambalajından çıkarılmadığı taktirde 10 yıl süre ile koruyuculuk özelliğini muhafaza eder. NBC Eldiven,
dış eldiven ve iç eldiven olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.Dış eldiven; butil kauçuk esaslı malzemeden üretilmiş olup beş parmaklıdır. İç eldiven ise, birlikte kullanılcağı dış eldiven boyutlarına uygun olarak dikişsiz, pamuklu malzemeden üretilmiştir.