Üretim Yazdır
Üretim
ÜRETİM KAPASİTESİ

Kesim

UPPA tam otomatik GERBER pastal hazırlama ve otomatik serim makinelerine sahiptir. 20 ve 30 metrelik iki adet vakumlu kesim masasında günde yaklaşık olarak 8.000 metre dokuma yada 1200 kilo örme kumaş kesimi yapılabilmektedir.

Dikim

Bilgisayarlı dikiş makineleri yardımıyla ürün cinsine bağlı olarak ayda yaklaşık 15 – 30 bin parça dokuma kıyafet yada 40.000 parça örme kıyafet dikilebilmektedir.

Üretim hattında 13 ayrı çeşitten yaklaşık 200 adet bilgisayar kontrollü makine bulunmaktadır.

Kalite kontrol – Ütü – Paket

Üretime alınacak ham maddeler şirketimize teslim edildiğinde, verilen siparişe uygunluğu kalite laboratuvarımızda test edilir. Uygun bulunan ham maddeler üretime gönderilir. Üretim esnasında belli noktalarda numuneler alınarak kalite kontrolü yapılır. Son olarak da paketlemeye girmeden önce ürünler kalite kontrolden geçerler.

Tesisimizde 15 adet vakumlu buharlı ütü masası bulunmaktadır.

Kullanılan dünya markası ürünler

Firmamız fonksiyonel dış giyim üretiminde dünyanın bir çok tanınmış ham madde üreticisinden girdi sağlamaktadır. Bunlar arasında sayılabilecekler şöyledir;

  • Gore-Tex (su geçirmez nefes alır kumaşlar, windstopper polar kumaşlar vs.)
  • Sympatex (su geçirmez nefes alır kumaşlar vs.)
  • Dupont (kevlar, nomex, cordura, coolmax vs.)
  • Malden Mills (polar kumaşlar vs.)
  • 3M (reflektif kumaş vs malzemeler)
  • Blücher (karbon filtre kumaşı)

 

Üretim 2
ÜRÜN GELİŞTİRME

UPPA oldukça tecrübeli bir ürün geliştirme ve tasarım departmanına sahiptir. Tüm tasarımlar GERBER tam otomatik bilgisayar sistemlerinde üretilip muhafaza edilirler. Model üretim bölümü kendi kesim ve dikim ekipmanlarına da sahiptir.